הפקת בר מצווה ייחודית בכותל

 

בר מצווה הינו אירוע של פעם בחיים, לפי המסורת היהודית בר מצווה הוא כינוי ליום ההולדת ה- 13 של נער. בנוסף, גיל 13 מציין את גיל קבלת המצוות בו הנער מניח תפילין ועולה לתורה. נהוג לחגוג בר מצווה עם המשפחה והחברים. כל אחד בוחר לפי טעמו האישי איך ואיפה לחגוג. יש המעדיפים באולם אירועים, ויש המעדיפים בבית, במועדון או בכותל המערבי. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לחגוג בר מצווה בכותל המערבי, הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה. ההיסטוריה שאופפת את המקום בנוסף לעצם היותו מקום מקודש ביותר ליהודים, מושכים אליו המוני אנשים.   

 

איך מומלץ להפיק בר מצווה ייחודית בכותל?  

 

מתחילים את היום עם ארוחת בוקר חגיגית עם המשפחה והחברים. אחרי הארוחה יוצאים לסייר בירושלים ובאתריה השונים מומלץ לבקר בגן החיות התנ"כי, לטייל בחלק העתיק של העיר ולבקר בבית כנסת. הפקת בר מצווה ייחודית בכותל כוללת את החלק המרתק והמעניין ביותר שהוא תהלוכה חגיגית המובילה ישירות אל הכותל המערבי. מדובר בתהלוכה הכוללת את חתן המצווה, המשפחה, החברים וצוות של מתופפים וגם תוקעי שופרות, הלבושים בתלבושות ססגוניות  התהלוכה נמשכת בין חצי שעה לשעה, תהלוכה עם קצת קצב ייחודי המשלבת בתוכה שמחה והמון כיף.  מומלץ לחגוג בר מצווה בכותל עם כל המשפחה והחברים מאחר וחתן הבר מצווה וכל המוזמנים ייהנו מחגיגה ייחודית ומעניינת ולא בנאלית ומשעממת. 


 

שלח 

Thank You!

The form has been successfully sent.

שם מלא:

טלפון:

דואר אלקטרוני:

תוכן ההודעה:

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהיות שותפים בחוויה מרגשת ובלתי נשכחת. חברת אירית הפקות מארגנים ועורכים טקסי בר מצווה בכותל וגם טקסי בת מצווה.

 

חברת אירית הפקות, הינה חברה מקצועית ומובילה להפקת אירועים, המתמחה בהפקת טקס בר מצווה בכותל המערבי בירושלים. החברה החלה את דרכה בהפקת אירועי בת מצווה בכותל ובר מצווה מאז 2006 ועד היום, ליוותה במסירות ובהצלחה מאות משפחות בטקסים מרגשים ומרשימים. 

להמשך קריאה על אירית הפקות לחצו כאן