הדרכים לארגון בר מצווה בכותל

 

 

בר מצווה בכותל היא אולי המתנה היפה ביותר שתוכלו להעניק לבינכם לכבוד חגיגת בר המצווה. אין זה אומר, שעליכם לערוך אך ורק טקס בכותל. תוכלו לשלב טקס רוחני וקדוש בכותל, לצד חגיגת בר מצווה שמחה באולם אירועים, בגן אירועים, במסעדה או בבית, אבל את החוויה שיכול להעניק לכם טקס כזה בכותל תתקשו לשכפל בדרך אחרת. אחרי שאמרנו את זה, אם אתם בוחרים לקיים את הטקס בכותל, אתם רוצים להיערך לטקס בצורה ראויה ולארגן את הדברים מראש.

 

עריכת טקס בר מצווה במקום הקדוש ביותר ליהודים

 

כאשר אתם מארגנים טקס בר מצווה בכותל, אתם רוצים להתארגן במספר מישורים: אתם רוצים לחשוב על ההיבט הרוחני, על ההיבט הטקסי, על האביזרים הדרושים לשני אלה, על נושא האוכל והאירוח, חניה והסעת האורחים אל הכותל וכמובן ניהול הטקס בתמיכת רשויות רב הכותל. הכותל הוא המקום הקדוש ביותר לעם היהודי, והוא פועל על פי כללים קפדניים במיוחד, ולכן אתם רוצים להיערך מראש ולקבל הוראות מדוייקות מרשויות רב הכותל, שיוכלו לספק לכם את ההוראות הנדרשות בקלות ובמהירות.

 

ארוחת צהריים או כיבוד קל

 

תחילה, ערכו רשימה של כל הפריטים שצריכים להשתתף בטקס, ספר תורה "אמיתי", סידורים לאורחים, כיפות, טליתות, רב שילווה את הטקס וכדומה. את כל אלה תוכלו לקבל ממשרדי רב הכותל, רק עליכם לבחון את התנאים לכך. כמו כן, אתם רוצים לתכנן את נושא האוכל. ייתכן שתרצו לערוך סעודה קטנה בשטח הכותל, לא משהו מורכב אלא רק כיבוד להנעמת האירוח, וייתכן שתרצו להמשיך את טקס הבר מצווה בכותל לארוחת צהריים במסעדה טובה ברובע היהודי או בכל מקום אחר בירושלים.

 

שיתוף פעולה עם רשויות רב הכותל

 

פרט לכך, עליכם להתייחס לטקס בר מצווה בכותל כמו כל אירוע אחר, מה שאומר הפקת הזמנות, ווידוא שכל האורחים מגיעים, הנחיית האורחים לגבי

ההגעה והחניה במקום וכדומה. תוכלו להתייעץ עם רב הכותל לגבי פעילויות נוספות שתוכלו לשלב בטקס, ולצייד את עצמכם בכל האלמנטים הנדרשים לשם כך בהתאם להנחיות רב הכותל. זכרו לבנות את הטקס בעצמכם, אך בשיתוף פעולה מלא עם משרדי רב הכותל.

 

חברת אירית הפקות תדאג לארגן לכם אירוע בלתי נשכח עם המון חוויות והמון תמונות מרגשות.