בר מצווה בכותל בחורף

 

עריכת בר מצווה בכותל  בעונת החורף מביאה להרבה לבטים כיצד ניתן להפיק אירוע מושלם במזג אוויר חורפי וקר. ראשית, מדובר באירוע מרגש שיש פעם בחיים בו הילד עובר שינוי מילדות לבגרות ומתחיל ללמוד כיצד להניח תפילין, לקרוא בתורה ומבין את משמעות הגיל. ביום כה מיוחד מחכה ומצפה לאירוע הגדול בו הוריו, משפחתו וחברים יהיו מסביבו בחגיגה הגדולה בתוך הכותל המערבי בירושלים. שנית, גם אם זה בתקופת החורף יש פתרונות להכל.

 

כניסה עם מטריות

 

כידוע הפקת בר מצווה בכותל נערך בשעות הבוקר, כאשר כל המוזמנים מתגבשים בתוך האוטובוס שרים וצוהלים רגע לפני שמגיעים לכותל המערבי. צוות המתופפים והשופרים ערוכים להכניס את חתן המצווה לכותל, כאשר טפטוף של גשם מתחיל לרדת. אין ספק שהפיתרון הטוב ביותר הוא לפתוח מטריה רצוי שתהיה חזקה במידה וינשבו רוחות חזקות. יש לציין, שכניסה עם מטריות יכולות להוסיף עוד קצת צבעים לאירוע במידה וייפתחו מטריות צבעוניות.

 

גשם זה ברכה

 

אין ספק, שירדת גשם מהשמים מביא לברכה ושמחה, בייחוד שמדובר באירוע כה גדול ומרגש שאותו חווה חתן הבר המצווה יחד עם הוריו. יש לציין שטקס עליה לתורה נערך במקום מקורה וסגור כך שאף אורח לא יירטב מהגשם. לכן רצוי לוודא עם אותה חברת הפקה במידה וירד גשם ביום האירוע שיש מקורות סגורים ולא כל האירוע נמצאים תחת כיפת שמיים.

 

תתלבשו היטב

 

נכון, בימיים גשומים וסוערים חשוב לדאוג למטריה, אך לפני הכול הקפידו להתלבש היטב גם עם צריך להוסיף צעיף או כובע צמר. מאידך לא נשכח שהתכנסתם לאירוע חגיגי ומשמח מהרגע שירדתם מהאוטובוס אתם רק קופצים ורוקדים משמחה. לכן את הלבוש תוכלו להוריד ולשים מתי שתרגישו חם או קר. ואל תשכחו אירוע כמו בר מצווה בכותל יתועד במאות תמונות מרגשות ויפות וגם סרטונים שיישמרו למזכרת לאורך שנים.

 

באירית הפקות תוכלי לקבל הכוונה ופיתרון לכל דבר. גם כשמדובר בעונת החורף ובמזג אוויר חורפי. אירית הפקות תעניק לכל אורח יחס אישי לאורך כל היום ותעלה את המורל והשמחה לכל האורחים והמשפחה.

 

אולי יעניים אותך לקרוא גם על- טיפים להפקת בר מצווה